Brigáda s rodiči na zahradě

Fotogalerie » Školní rok 2016/2017 » Brigáda s rodiči na zahradě

Brigáda s rodiči na zahradě

Jarní úklidy patří mezi tradiční předvelikonoční práce. Strachotická školní výuková zahrada, která ve své rozšířené podobě slouží základní škole už téměř rok, si důkladný jarní úklid zasloužila. Práce se nahromadily, a proto paní učitelky požádaly o pomoc rodiče, kteří svou aktivní účastí dokázali, že jim záleží na tom, aby jejich děti měly tu nejkrásnější školní zahradu. Záhonky byly důkladně vyčištěny, ohraničeny novými obrubami, jezírka byla vyčištěna, stromky i keře zastřiženy, trávníky vyhrabány, vyvýšený záhon vyčištěn a kompostéry byly odvezeny do kompostárny. Rodiče spolu s učitelkami rozebrali i bylinkovou spirálu, která potřebuje rekonstrukci. Žáky čeká nejen krásně rozkvetlá a sytě zelená zahrada, ale i nové hrací prvky, které zde budou rozmístěny a také další výuková stanoviště.