Adventní čas – I. třída

Letos byl advent úžasný. Napadl nám sníh a tak jsme se vypravili dovádět na školní zahradu. Také jsme se postarali o ptáčky, nasypali jsme jim do krmítka, zavěsili lojové koule na stromky a zkontrolovali rybky v jezírku. Také jsme si za domácí úkol měli postavit sněhuláky. Ve třídě jsme dopsali naši první písanku a někteří z nás již dostali svoje první pero. To se nám to panečku bude hezky psát. Vyzdobili jsme si třídu adventními věnci a poslední den ve škole jsme završili svátečně. Nachystali jsme si pro svoje kamarády přáníčka a dárečky a udělali si navzájem radost. Poslechli jsme si koledy a pohádky a nechybělo ani cukroví od našich maminek. Také jsme si udělali vycházku na hřiště a zakončili den „vánoční trsačkou“. Přejeme všem krásné a pokojné vánoční svátky a přejeme si, abychom se v novém roce opět ve zdraví sešli ve škole.