Škola čar a kouzel v Bradavicích – ŠD

Protože i v mudlovském světě se dějí zázraky, nechali jsme se díky tematické hře vtáhnout do kouzelného světa Harryho Pottera.  Aby se z nás obyčejných mudlů stali pomocní kouzelníci, museli jsme se zapsat a složit slib do Školy čar a kouzel v Bradavicích. A protože každý správný kouzelník by měl mít svou vlastní hůlku, začali jsme s výrobou kouzelnických pomůcek. V hodinách kouzel a lektvarů jsme prováděli nejrůznější triky a tajemné pokusy, nechyběla ani kouzelnická soutěž na košťatech zvaná famfrpál o čokoládovou zlatonku, zdobení perníkové chaloupky a průvod vesnicí v kostýmech. Nechali jsme se vtáhnout do světa magie a ukázali si, že dobrodružství nelze zažít pouze v počítačových hrách, ale i na stránkách knih a všude kolem nás.