Srdíčkovaná – ŠD

Srdíčka se stala v pátek symbolem naší školní družiny. Žáci se sešli v tělocvičně, aby si zde připomněli sv. Valentýna. Byly pro ně připraveny úkoly spojené právě se symbolem srdce. To může označovat nejen lásku, ale i odvahu, statečnost a bojovnost. Určitě se tyto rysy objevily při plnění všech úkolů, které na žáky družinky čekaly. Pracovali ve skupinkách i jednotlivě: házeli na cíl, přiřazovali pohádkové dvojice, zahráli si srdíčkové piškvorky a snažili se co nejrychleji dostat na srdíčkový ostrov. Vyrobili dárek pro své nejmilejší a ještě na ně čeká výroba náramku přátelství pro své kamarády.

Děkujeme paní M. Maškové a paní M. Horsákové za papírové kartony, které věnovaly do školní družiny, využíváme je k vyrábění i pro přípravu rekvizit pro školní i družinové akce. Dále děkujeme všem rodičům, že nás podporují při plánování  všech akcí a pomáhají s dodáním potřebného materiálu a pomůcek.