Dračí slavnost – ŠD

Podzim přináší nejen přírodu hrající všemi barvami, ale také chladnější a větrné počasí. A to jsme právě potřebovali.  Určitě víte proč. Pouštění draků je tradicí, kterou znají děti, rodiče i jejich prarodiče. Ve školní družině se sešli draci různých barev, tvarů i odlišných velikostí. Draci létali vysoko nad hlavami našich žáků. Pohled to byl překrásný.  A my sledovali, který z nich vyletí nejvýš do oblak.  Abychom si užili ještě více zábavy, rozhodli jsme se vyrobit i dráčky, kteří sice lítat po obloze nebudou, za to vyzdobí krásně prostory i zahradu naší školy. Poznali jsme i dráčka Větrníčka, Foukáčka, Rýmovníčka a Mašličku, kteří nás provázeli celým týdnem a měli pro nás připravené soutěžní úkoly. Týden byl plný nových zážitků, o které jsme se s vámi podělili alespoň fotografiemi. Tak za rok zase ahoj!