Volba Miss a Sympatie ŠD

Každá malá holka sní o tom, že se jednoho dne stane princeznou nebo modelkou.  Pamatujete na svá dětská léta, že jste to také chtěla? Proč tedy našim malým snílkům k tomuto snu alespoň trochu nepomoct? Řekli jsme si ve školní družině a uspořádali soutěž krásy.  Soutěžilo se o titul krásy Miss/Missák ŠD, kde nám účastníci v rytmu hudby předvedli své modely a čelili náporu otázek moderátorek. Volba Miss/Missák Sympatie spočívala v přidělování srdíček  nejsympatičtějším kamarádům z protějšího oddělení.  V soutěži o titul Miss/Missák Talent předvedli uchazeči svou silnou stránku a ukázali nám svůj talent. A věřte, že bylo na co koukat.  A protože krása a sympatie není všechno, museli naši účastníci projít znalostním testem a zasloužit se o titul Miss/Missák Dětský Ámos a ta spočívala v zodpovězení kvízových otázek na čas. Na průběh soutěže dohlížela porota složená ze žáků I. a II. oddělení.