Jak to chodí u zvířátek – ŠD

V prvním říjnovém týdnu byla ve školní družině hlavním tématem zvířata. 4. října mají svátek, a tak jsme ho chtěli patřičně oslavit. Nejprve jsme si pár zvířátek vyrobili z papíru a zazpívali jsme si o nich písničku. Někteří žáci si připravili obrázky, fotografie i povídání a někteří měli zajímavé knihy.  Potom už na nás čekalo poznání živých mazlíčků našich kamarádů. Žáci si přinesli do družiny zvířátka, která mají doma. Ukázali svým kamarádům, jak se o ně umějí vzorně postarat. Vyprávěli o tom, co mají ráda. V tělocvičně a na školní zahradě vytvořili zookoutek, kde se bylo opravdu na co koukat. Mohli jsme si tak prohlédnout křečky, morčata, králíky, osmáka, potkana, želvičky vodní i suchozemské, strašilky, pavouka, africké šneky nebo dokonce chameleona. Na vlastní oči jsme viděli vypouštění poštovních holubů.

Všem žákům – vystavovatelům DĚKUJEME za vzornou péči a všem rodičům DĚKUJEME za ochotu, kterou nás podporují při organizaci družinových akcí.