Ukaž, co umíš – ŠD

Svůj talent a své dovednosti, které žáci rozvíjejí ve svém volném čase, předvedli v talentové soutěži Ukaž, co umíš. Tuto soutěž jsme vyhlásili, abychom podpořili zájmy a odhalili nové talenty. Talentové soutěže pro jednotlivce, páry i skupiny se měli možnost zúčastnit žáci všech věkových kategorií a hlavně ti, kteří se nebojí vystoupit a ukázat svůj talent. Soutěžilo se v pěti kategoriích divadlo, kouzlení, tanec, kreativní tvorba a volná disciplína.  Zúčastnilo se celkem 42 účinkujících. Diváci a porota zhlédli taneční vystoupení, hru na klávesy a flétny, gymnastiku, výtvarné a rukodělné vystoupení, divadlo, skládání rubikovy kostky, počítačovou animaci. Pečlivě vybraná porota měla nelehký úkol a snažila se o maximální objektivní a spravedlivé hodnocení, i když vyhodnotit, to rozhodně nebylo nic jednoduchého. I přes počáteční nervozitu si všichni zúčastnění zasloužili velkou pochvalu za překonání trémy a předvedené výkony byly oceněny velkým potleskem. Ti nejlepší si za své výkony převzali diplomy a ceny.

Moc děkujeme všem účastníkům a porotě naší talentové soutěže.