Edukační program – II. třída

Žáci druhé třídy se vydali na výlet do Jihomoravského muzea ve Znojmě, kde pro ně byl připraven program s názvem „Pro jedno kvítí slunce nesvítí“. Během něj si povídali o významu slunce pro život na Zemi a společně objevovali, proč je důležité nejen pro rostliny, ale i pro zvířata. Každý žák si také vytvořil vlastní pampelišku a následně si prošli muzejní expozice zaměřené na zvířata, kde plnili zajímavé úkoly. Výlet byl pro všechny nejen poučný, ale i zábavný.