Jak jsme slavili Vánoce – II. třída

Fotogalerie » Školní rok 2014/2015 » Jak jsme slavili Vánoce – II. třída

Jak jsme slavili Vánoce – II. třída

V pátek 19. prosince jsme se ve škole sešli poslední školní den roku 2014. Děti si přinesly potřeby na výrobu svícnu z jablíčka a koření. Všichni šikovně vytvořili nádherné svícny, které budou zdobit vánoční stůl v každé jejich rodině. Po skončení vánočního tvoření se děti s chutí vrhly na mlsání cukroví, které si přinesly z domova, a zpívali jsme koledy, které neodmyslitelně patří k Vánocům. Pak následovala hudební besídka, ve které vystoupila děvčata a zahrála na klávesy koledy a vánoční písně za doprovodu Orffových nástrojů. V následující půlhodině jsme ve skupinkách hráli různé hry. Nejvíc se líbilo Člověče nežer mě a oblíbená kolečka – Doble. Samozřejmě, že jsme ještě stihli společnou hru bingo a tanec děvčat. Tři hodiny vánoční zábavy uběhly jako voda a už se těšíme na další příští rok.