Školní výlet – ZOO Zlín

Fotogalerie » Školní rok 2013/2014 » Školní výlet – ZOO Zlín

Školní výlet – ZOO Zlín

Ve středu 18. června jela většina žáků školy na školní výlet do ZOO v Lešné. Počasí, atmosféra, nálada – všechno bylo perfektní. Prohlídka ZOO byla naprosto dokonalá, protože zvířátka v této zoologické zahradě mají velmi blízko u turistických cestiček, jsou ochočená, zvídavá a velké množství různých druhů. Viděli jsme mnoho ptáků, drobných savců, vodních živočichů, které nejsou jen tak někde vidět (např. lachtani), vysokou zvěř, žirafy a slony. Všechna zvířátka jakoby se ráda předváděla. Na konci prohlídky ZOO jsme absolvovali odbornou přednášku o afrických zvířatech s názorným předváděním. Všem se výlet moc a moc líbil. Na konec výletu jsme utratili pár korunek za drobné suvenýry, zmrzlinu a občerstvení. Určitě všem zůstanou nádherné vzpomínky na zážitky.