Taneční soutěž Star dance

Fotogalerie » Školní rok 2013/2014 » Taneční soutěž Star dance

Taneční soutěž Star dance

Tradiční soutěžení nejlepších tanečníků školy proběhlo v úterý 21. ledna. Dlouhé přípravy a vybírání kostýmů se konečně mohly projevit. Nejprve byla sestavena hodnotící porota, ve které byly zastoupeny všechny třídy a paní učitelka Bajglová spolu s paní vychovatelkou Chýlovou. Hlavní moderátor celé akce Kuba Adam nás seznámil se všemi účinkujícími, DJ Jarek Záloha naladil hudbu a mohlo se začít. Potěšující bylo, že byly zastoupeny všechny třídy, dokonce i prvňáčci vyslali své zástupce a to nejen děvčata, ale i jednoho dobrovolníka – chlapce. Další účastník zastupoval a oživoval družstvo páté třídy, ostatní soutěžící byla děvčata. Porota ocenila zejména vlastní choreografii, vhodnou volbu kostýmů, účesů a také přihlížela k volbě hudby. Nebylo vůbec jednoduché vybrat nejlepší, ale komise se nakonec shodla na tomto pořadí. Mladší tanečníci – Nikolka Fialová a Adélka Sytar. Starší tanečníci – Monika Imrichová a Barborka Tománková. Na závěr si všichni účastníci zvolili Miss a Missáka Star Dance.