Návštěva u spolužáka – ŠD

Fotogalerie » Školní rok 2014/2015 » Návštěva u spolužáka – ŠD

Návštěva u spolužáka – ŠD

Velmi milé bylo pozvání od rodičů našeho spolužáka Jiříka Barabáše. Po domluvě s rodiči jsme se v pondělí 10. 11. vydali na návštěvu. Čekala nás příjemná procházka do krásného prostředí a vřelé přivítání pana Barabáše, který seznámil děti se svým hospodářstvím. Děti si mohly pohladit prasátka, králíky a prohlédnout kur domácí. I přesto, že jsme měli zablácené boty, čekalo nás úsměvné přivítání paní Barabášové a milé paní kuchařky, prohlídka penzionu a překvapení v podobě občerstvení. Výborný domácí koláč a hroznový mošt. Odpoledne proběhlo v radostné atmosféře, seznámili jsme se s příjemnými a pohostinnými rodiči. Moc si toho ceníme a ještě jednu za pozvání děkujeme. Výlet se zdařil, děti byly spokojené a domů se nám ani nechtělo.