2. příškolní tábor – poslední den

Fotogalerie » Školní rok 2016/2017 » 2. příškolní tábor » Poslední den

Poslední den

5. den
Poslední den 2. příškolního tábora byl motivován cestou do Itálie. Děti si nejprve o Itálii vyprávěly, potom je čekal vědomostní kvíz, křížovka a Kimova hra. Krásné počasí si všichni užili při venkovních hrách, které souvisely s vodou, mořem, rybami, koupáním, plaváním a potápěním. Další činnosti programově nabitého dopoledne byly: stavby v písku a italské zahradničení. Na oběd byla samozřejmě pravá italská pizza a moučník v podobě tiramisu, který si děti vyrobily samy. Po obědě už na táborníky čekal turnaj v italském fotbalu, módní přehlídka, výroba náhrdelníku a koupání v bazénu. Nakonec si děti doplnily své táborové kroniky. Závěrečné setkání u táborové vlajky bylo zahájeno hymnou, proběhlo vyhodnocení celého tábora a všichni na památku obdrželi certifikát o absolvování dobrodružné cesty, který jim podepsal vlastní rukou slavný Willy Fogg.