Školní výlet IV. a V. třída

Fotogalerie » Školní rok 2016/2017 » Školní výlet IV. a V. třída

Školní výlet IV. a V. třída

Pátá a čtvrtá třída se vypravily na svůj letošní školní výlet 15. června na hrad Veveří. Čekala je prohlídka zrekonstruovaného hradu a na jednom nádvoří byl pro žáky připraven zábavný a výukový program. Žáci si mohli zkusit žonglování, pozorovat při práci opravdového kováře, střílet z kuše, tisknout a malovat na látku, vybarvit si sádrový odlitek, prohlédnout si středověké zbraně ve zbrojnici, navštívit výstavu marionet, zakoupit si hradní suvenýry a ochutnat místní speciality. Na závěr návštěvy hradu bylo pro žáky připraveno divadelní představení. Následovala procházka krásným okolím hradu do přístaviště. Projížďka po Brněnské přehradě skončila v Brně Bystrci, kde už čekal autobus, který všechny šťastně dopravil domů.