Závěrečná školní akademie

Fotogalerie » Školní rok 2016/2017 » Závěrečná školní akademie

Závěrečná školní akademie

12. června proběhla v Kulturním domě ve Strachoticích školní akademie. Letos jsme ji nazvali “Škola hledá talent”. Žáci si připravili svá vystoupení plná zajímavých činností. První třída se nám roztančila v Hříšném tanci, druháci obohatili talent o cvičení s jógou, s padákem a anglickou písní. Dívky ze třetí a čtvrté třídy tancovaly a pátá třída zabodovala s vtipnou scénkou z výuky. Úspěch u publika sklidily i flétny, tanec se stuhou, písničky a tancování malé i velké zumby. Letošní školní akademie vygradovala divadelní pohádkou Labutí jezero, ve které se ukázali žáci z divadelního kroužku pod vedením paní učitelky Jarošové. Všem se jednotlivá vystoupení moc povedla a my už teď přemýšlíme, čím pobavit a ohromit diváky v příštím roce.