Znojemská knihovna a vánoční Znojmo – II. a IV. třída

Fotogalerie » Školní rok 2016/2017 » Znojemská knihovna a vánoční Znojmo – II. a IV. třída

Znojemská knihovna a vánoční Znojmo – II. a IV. třída

13. 12. navštívili žáci druhé a čtvrté třídy Městskou knihovnu ve Znojmě. Většina žáků tu ještě nebyla, proto malá exkurze byla výbornou motivací, jak chodit do knihovny pravidelně. Po krátkém seznamovacím úvodu paní knihovnice se žáci mohli samostatně rozejít do po knihovně, začíst se do knihy a prohlížet literaturu, která je zajímá. Paní učitelka připravila několik otázek týkajících se literární výchovy.
Ve druhé části návštěvy knihovny všichni navštívili hudební sekci, kde byl připraven program na seznámení se se starými a alternativními hudebními nástroji. Na některé si mohli sami vyzkoušet hrát.
Návštěvu vánočního Znojma jsme ukončili na vánočních trzích, při občerstvení u ozdobeného stromu a zakoupení vánočních dárečků.