Červnová ŠD

Fotogalerie » Školní rok 2017/2018 » Červnová ŠD

Červnová ŠD

V průběhu měsíce června jsme si užili Dny plných rekordů, které byly naplněny klasickými míčovými hrami i netradičními disciplínami a štafetovými závody. V dalším týdnu jsme si užili sluníčko na školní zahradě, kde se žáci mohli osvěžit vodou. První polovinu měsíce jsme zakončili odpočinkem a relaxací na zahradě. Umíchali jsme si osvěžující koktejly a někteří si je i dozdobili ovocem.
Díky šikovným ručkám se nám v dalších týdnech podařily vyrobit mini vory i s vlajkou, a tak jsme je mohli za příznivého počasí poslat po vodě. Jeden z červnových dnů jsme se vydali na cestu za pokladem, po které nás čekalo několik úkolů a na závěr drobná odměna.
Poslední den ve školní družině jsme vyhodnotili nej členy malé i velké družiny, kteří si zasloužili velikou námořnickou medaili za ukázněnost, pracovitost a spolehlivost. Dostalo se i na zlobivce, kteří byli upozorněni na polepšení do příštího roku a samozřejmě na ostatní členy, kteří dostali také námořnickou medaili za spolupráci. Poté nechybělo drobné občerstvení v podobě limonády z domácího sirupu a křupky a zpívání táborových písní.