Dětský den

Fotogalerie » Školní rok 2017/2018 » Dětský den

Dětský den

Tak jako loni i letos se oslava Dne dětí uskutečnila 25. května a škola se opět stala hlavním organizátorem celé akce. Z počátku to vypadalo, že budeme hledat náhradní termín kvůli nepřízni počasí, ale nakonec vše proběhlo hladce. Děti přivítal se svým vystoupením kejklíř Jonáš a po necelé hodině se již rozběhly do naší krásné zahrady, aby plnily úkoly na 10 stanovištích. Odměnou jim bylo občerstvení, které pro ně připravili místní sportovci a hasiči. Další atrakcí, kde se všichni mohli vyřádit, byly skákací hrady, střelba ze vzduchovek, lukostřelba, střelba na hokejového brankaře či projížďka na koni. Velký dík patří Obecnímu úřadu ve Strachoticích za financování, místním hasičům a sportovcům, rodině Frundlové, paní Trybulové, paní Březinové a panu Novákovi za pomoc na stanovištích.