Historické Znojmo – II. třída

Fotogalerie » Školní rok 2017/2018 » Historické Znojmo – II. třída

Historické Znojmo – II. třída

Konec přípravného týdne, ve kterém si žáci zvykali na školní prostředí, seznamovali se s rozvrhem, předměty, učiteli i svými povinnostmi, jsme završili výletem. V pátek jsme se vydali do Znojma na projížďku turistickým vyhlídkovým vláčkem po zajímavých místech našeho města. I přes to, že měl vláček z technických důvodů zpoždění, jsme se nenechali odradit a čekání si zpříjemnili prohlídkou historické lisovny u Louckého kláštera, seznámili jsme se s kozami Karličkou a Pepičkou a zahráli si kuželky. Celou cestu vláčkem nás mimo sluníčka provázel hlas paní průvodčí, od které jsme se dozvídali zajímavé informace o památkách a objektech, které byly k vidění. Před odjezdem zpět do školy jsme si stihli pochutnat na zmrzlině, na kterou se už děti těšily.