Kolečkový den – ŠD

Fotogalerie » Školní rok 2017/2018 » Kolečkový den – ŠD

Kolečkový den – ŠD

V prvním říjnovém týdnu 1. oddělení završilo dopravní týden plný aktivit (stavba vesnice, včetně budov, ulic i aut, semafor nálady a další), který probíhal v září, společnou akcí s 2. oddělením. Na školním hřišti proběhla přehlídka kolečkových odrážedel všeho druhu, nechyběly koloběžky, skateboardy, waveboardy, pennyboardy ani kolečkové brusle. Žáci předvedli na svých modelech různé kreativní kousky. Viděli jsme nádherné krasojízdy a všichni zabodovali i v jízdě zručnosti. Plnili i připravené úkoly, ve kterých předvedli své znalosti. Řešili testy pro cyklisty, hledali cestu v bludišti a navrhovali kolečkové brusle pro novou sezónu. Všichni zúčastnění byli za svoji snahu odměněni. Odpoledne se opět vydařilo.