3. příškolní tábor – První den – Cesta za pirátským pokladem

Fotogalerie » Školní rok 2017/2018 » 3. příškolní tábor » První den – Cesta za pirátským pokladem

První den – Cesta za pirátským pokladem

První den byl motivován životem pirátů a hlavním cílem bylo úspěšné zvládnutí velké táborové hry „Cesta za pokladem“. Účastníci tábora si užili pirátský den, ve skupinách plnili úkoly, vyluštili závěrečné heslo, které jim otevřelo cesto k pokladu. Během celého dne si malí piráti hráli, sportovali, řešili úkoly, koupali se, prožili vodní bitvu, turnaj ve vybíjené, malovali si, soutěžili a ochutnali „pirátské“ speciality. Vytvořili z přírodnin vodní příšeru, naučili se několika způsoby vyslat signál S.O.S. a vyluštili jazyk domorodců. První den tábora provázelo krásné počasí a všichni se těšíme, až zítra budeme hledat další poklady, tentokrát v naší minulosti.