Srdíčkový den – ŠD

Fotogalerie » Školní rok 2017/2018 » Srdíčkový den – ŠD

Srdíčkový den – ŠD

14. února je za námi a s tímto dnem i Svátek svatého Valentýna, který jsme pojali ve školní družině formou oslavy přátelství. Proto žáci tvořili dvojice, ve kterých se neobešli bez spolupráce a ohleduplnosti ke svému kamarádovi. Počítání, odhady, skládání slova „PŘÁTELSTVÍ“ z písmen i závody v trakařích naplnili část srdíčkového odpoledne. O dvojici, které se dařilo ze všech nejlépe, rozhodl speciální úkol – připínání papírových srdíček na kamaráda pomocí kolíčků. V tomto úkolu předvedli nejlepší spolupráci dvojice Laura Mikulenčáková a Darja Mikulenčáková. Týden jsme završili Valentýnskou přehazovanou. Největší ohleduplnost a vstřícnost prokázala Klára Šikulová, především ke svým nejmladším členům (prvňákům) v týmu. Samozřejmě jsme nezapomněli ani na naše milované a žáci mohli vytvořit klíčenku nebo také náhrdelník s ozdobami z hlíny.