3. příškolní tábor – Třetí den – Cesta za poklady v říši zvířat

Fotogalerie » Školní rok 2017/2018 » 3. příškolní tábor » Třetí den – Cesta za poklady v říši zvířat

Třetí den – Cesta za poklady v říši zvířat

Kde jinde by se daly hledat poklady z říše zvířat než mezi zvířátky. Proto cesta našeho třetího dne tábora směřovala do ZOO ve Vyškově, která sice patří svou velikostí mezi menší zahrady, ale nabízí i možnost nahlédnout do říše prehistorických zvířat. Součástí prohlídky ZOO je totiž také návštěva nedalekého Dinoparku. Pravěká zvířata se zde pohybují, vydávají strašidelné zvuky a každý návštěvník má možnost vidět 4D film ze života dinosaurů. V ZOO jsme mohli navštívit dědečkův i babiččin dvoreček s typicky českými zvířaty, ale čekala na nás i řada exotických zvířat. Oběd v blízkém Selském dvoře všem moc chutnal a výletníci zakončili svoji výpravu po příjezdu do školy besedou o skutečných pokladech z říše zvířat, někteří je i namalovali…a překvapením bylo, že za skutečnými poklady mezi zvířátky nemusíme cestovat, ale máme je doma, jsou to naši domácí mazlíčci – pejsci, kočičky, morčata, rybičky, kanárci, zkrátka členové našich rodin, bez kterých by naše domovy byly smutné.