Vodní radovánky – ŠD

Fotogalerie » Školní rok 2018/2019 » Vodní radovánky – ŠD

Vodní radovánky – ŠD

Přesto, že nastaly parné dny, sluníčko svítí, snažíme se s žáky školní družiny trávit co nejvíce času venku. Extrémní tepla jsme si zpříjemnili sprchováním na školním hřišti. Školní hřiště, po kterém žáci obvykle běhají za balónem, se proměnilo v pláž plnou rozložených ručníků, na kterých všichni v poklidu odpočívali. Žáci vybaveni plavkami, krémy na opalování, ručníky, pokrývkami hlavy a plážovou obuví si užívali vodních radovánek a slunění. Školní zahrada nám posloužila k odpočinku ve stínu stromů, hraní drobných her a malování. Nechybělo ani občerstvení pod slunečníky s dobře vychlazeným pitím, slanými krekry a kukuřičnými křupkami. Slunečné odpoledne se vydařilo a všichni žáci si užili hezký závěr družinového dne.