Zahájení školního roku

Fotogalerie » Školní rok 2018/2019 » Zahájení školního roku

Zahájení školního roku

Paní ředitelka přivítala u příležitosti zahájení nového školního roku 2018/2019 všechny přítomné, především žáky I. třídy. Popřála jim, aby se mezi námi cítili dobře, aby do školy chodili s radostí, touhou poznávat, učit se a objevovat svět kolem sebe. Ostatním žákům přála, aby ve škole zažívali úspěch, radost z učení a poznávání.
Úspěšný školní rok samozřejmě popřála také učitelům a provozním pracovníkům školy, hlavně pevné nervy a trpělivost. Je potřeba si však uvědomit, že základ výchovy je v rodině a škola ji nemůže nahradit. Prosila rodiče o maximální spolupráci. Celý pedagogický sbor bude rád za názory, podněty či připomínky rodičů. Přítomné přivítal i pan starosta obce Strachotice. Na závěr paní ředitelka popřála, aby slavnostní a optimistická nálada dnešního dne vydržela co nejdéle a je přesvědčena, že pokud se to všem podaří, bude ten letošní rok stát za to. Hodně úspěchů a splněných cílů.