Pohádková cesta

V pátek odpoledne připravila p. učitelka Tereza Juhaňáková pro žáky naší školy v Kulturním domě ve Strachoticích zábavné odpoledne s pohádkovou tematikou. Toto odpoledne se naši žáci seznámili s novými kamarády, kteří za námi přijeli ze Znojma z dětského domova. Nejprve si vyrobili náramek se svým jménem. Potom si vylosovali soutěžní kartičky, rozdělili se do skupinek a plnili celkem deset úkolů, kterými je prováděly pohádkové bytosti. Ve všech úkolech si vyzkoušeli své znalosti z pohádek, předvedli svoji zručnost, postřeh i pohybové dovednosti. Zatančili si a čekala na ně sladká odměna a výborné občerstvení. Akce se všem žákům líbila. Strávili skvělé odpoledne. Všichni se dobře bavili. Možná, že se společně při podobné akci ještě setkáme.