Automotorevue – ŠD

Ve školní družině se u žáků snažíme o všestranné rozšíření  obzoru v oblasti výběru zájmů a koníčků, aby se mohli dál rozvíjet. Tentokrát si přišli na své milovníci auto – moto – sportu. Navštívili jsme vášnivého fanouška amerických aut a majitele repliky vozu ze seriálu Knight Rider Zdeňka Bulína, který nám ochotně o svém splnění dětského snu a osobním setkání s filmovým hercem Davidem Hasselhoffem povyprávěl. Umožnil nám usednout za volant některých vskutku unikátních vozů, shlédnout vlastnoruční podpis Davida Hasselhoffa a vyzkoušet vysněnou komunikaci s K. I. T. T. em. Následující den jsme uspořádali setkání motocyklů všech kubatur s názornou ukázkou a projížďkou (samozřejmě pod dohledem rodičů). Ke zhlédnutí byla také rozsáhlá sbírka replik jak automobilů, tak i motocyklů.

Touto cestou děkujeme rodičům  Adama Piringera za pozvání a ukázkovou přípravu informačních popisků. Rodičům Laučovým, Krajíčkovým, za pomoc při organizaci a podporu při družinových akcích. Panu Bulínovi Z.  za umožnění exkurze s poutavým vyprávěním a paní Chalupové za sladké odměny.