Družinová burza – ŠD

První červnový den jsme oslavili v naší družině družinovou burzou. Nic jsme nevyměňovali ani neprodávali, jen se naši žáci přišli pochlubit svojí sběratelskou činností. Sběratelství je koníček, který spočívá v získání předmětu založeném na zájmu sběratele. Některé hodnotné sbírky se stávají i součásti muzeálních sbírek a některé sbírky jsou srdeční záležitostí nebo alespoň potěší. O všechny tyto sbírky nebyla nouze ani v naší družině. Nechyběly staré mince, poštovní známky, medaile, magnetky, kartičky hokejistů, fotbalistů, pokémonů, knížky, auta, motorky, transformery, panenky, dívčí ozdoby do vlasů, koníci, turistické známky, ale i trička, hračky z kinder vajíček a sbírka komiksů. V tento den snad nechybělo v naší burze nic zajímavějšího. Nemohli jsme se ani rozhodnout, který z těchto předmětů by se nám líbil ze všeho nejvíce.  Určitě by tento sběratelský poklad chtěl mít každý ve své sbírce. Škoda, že naše odpoledne v družince se tak rychle blížilo ke konci. Ale vůbec nám to nevadí, protože se určitě s některými z těchto předmětů setkáme na dalších družinových akcí.

Děkujeme všem sběratelům, kteří nám předvedli své sběratelské kousky!!!