Malý čtenář – II. a III. třída

Tento čtenářský klub vznikl na podporu rozvoje čtení u dětí. Každé úterý odpoledne se sešla desítka žáků ze II. a III. třídy, aby spolu příjemně strávili čas, zdokonalili se ve čtení, dále ve čtení s porozuměním, a naučili se několik nových her a aktivit na rozvoj čtenářských dovedností. Od října do května nejen četli, ale navštívili například i naši místní knihovnu nebo městskou knihovnu ve Znojmě. Předposlední hodinu tohoto kroužku v aktuálním školním roce strávili na naší zahradě při Dílnách čtení. Závěrečnou hodinu si během hodnocení roční práce smlsli na popcornu a limonádě, vyrobili si vlastnoručně památeční placky a dostali osvědčení o absolvování tohoto kroužku spolu s malou sladkostí.

Věřím, že se dětem volnočasová aktivita líbila a těším se, s kým se příští školní rok v klubu opět shledáme… Čtení zdar!!!