Už je tu zas vánoční čas – ŠD

Vánoční čas u nás v družince společně plynul s posloucháním a zpíváním koled, pečením perníčků a tvořením dekorací. Společně jsme malovali vánoční ozdoby a vyráběli adventní kalendář. Někteří žáci si přinesli i vlastnoruční ozdoby, které vyráběli doma společně se svými rodiči. Povídali jsme si o vánočních zvycích a tradicích, četli jsme legendy, psali a vyráběli jsme přáníčka. Užívali jsme si přípravu Vánoc plnými doušky, přálo nám i počasí, mohli jsme trávit čas na školním hřišti a dovádět na sněhu. Vánoční atmosféra byla cítit na každém kroku. Teď už jen čekáme na příchod Ježíška. A kdo ví, třeba se zastaví i za námi do naší družinky.

Vítězové vánoční soutěže o nejkrásněji nazdobenou ozdobu:

1. místo: Aneta Maurerová

2. místo: Veronika Norková

3. místo: Stela Jarmila Vydrová

Děkujeme všem žákům, kteří se zapojili do domácího vánočního tvoření a vyrábění vánočních ozdob:

Radek Krajíček, Petr Mandinec, Ondřej Adam, Justina Melicharová,Stella Poláčková, Anna Kocourková, Amálka Hajdová, Veronika Norková, Ivo Mandinec, Šimon a Dominika Botkovi.