Výlet – Šiklův mlýn

Další z letošních výletů byl nasměrován do Šiklova mlýna. V úterý 13. června navštívili žáci naší školy největší přírodní park v ČR – Šikland, kde absolvovali celodenní zábavný program ve westernovém městečku. Součástí programu byla kvízová soutěž, kterou žáci plnili při cestě do městečka. Byla připravena řada atrakcí, které se platily místní měnou – tzv. šiklákem, jako např. jízda na elektrickém býku, střelba z luku, jízda vláčkem Union Pacific, jízda na koni, skákací hrady, rýžování zlata nebo hledání diamantů. Závěr celodenního programu vyplnilo představení, akrobacie s lasem, s bičem, jízda na koni, střelba na cíl a napínavé přepadení banky. Všichni účastníci dostali na památku malou odměnu.