Cyklozájezd

Ve čtvrtek 21.9. naše škola uspořádala pro žáky a jejich rodiče cyklovýlet. U školy na nás čekal autobus, který nás i s koly převezl do Valtic. Trasa vedla Lednicko-valtickým areálem. Jako první jsme navštívili Randevouz, jednu ze staveb Lednicko-valtického areálu. Následovala kaple sv. Huberta, Chrám Tří Grácií a Apollonův chrám. Jako poslední jsme navštívili památku Janův hrad, kam jsme měli možnost nahlédnout v podobě komentované prohlídky. Následovala cesta do Lednice, kde jsme si dali oběd a pak přišlo poslední nasedání na kola. Z Lednice jsme se dopravili do Sedlece, kde na nás čekal pan řidič s autobusem, aby nás všechny zase odvezl zpátky ke škole. Cesta byla rovinatá a vedla téměř stále přírodou. Počasí nám také přálo, bylo krásně a do zad nám pofukoval teplý vítr. Těšíme se na další společnou akci se žáky a jejich rodiči.