Komedie na hlavě – ŠD

Další vydařenou akcí v rámci  ŠD byla Komedie na hlavě. Úkolem bylo vytvořit  na hlavě co nejúžasnější „cool“ účes, který měl být co nejvíce vtipný a bláznivý. Naši žáci se na akci velmi těšili, někteří nepodcenili ani domácí přípravu. V rámci soutěže jsme uspořádali výstavu kadeřnických potřeb, žáci si přinesli spoustu originálních doplňků a naše školní družina se proměnila v kadeřnické salóny. Soutěžící povolili uzdu své fantazii a na hlavách žáků se začaly objevovat zajímavé kreativní výtvory. Pro přihlížející připravili báječnou podívanou. Hlavní porotkyní se stala bývalá žačka naší školy, za což ji děkujeme. Vítězům jsme popřáli a předali ceny, cenu útěchy si však odnesli všichni účastníci soutěže.

Děkujeme rodičům Natálky Bojnanské za drobné odměny do ŠD.