Škola hledá talent – ŠD

Fotogalerie » Školní rok 2018/2019 » Škola hledá talent – ŠD

Škola hledá talent – ŠD

Po Velikonocích nás v ŠD čekalo školní kolo hudební soutěže „Škola hledá talent.“ Žáci se prezentovali svými dovednostmi a schopnostmi ve zpěvu, tanci a hře na hudební nástroj. Velice mile nás překvapili svými nápady, talentem a neméně důležitou odvahou vystoupit před publikem a porotou. Vystoupení žáků byla pestrá, všechna byla oceněna velkým potleskem publika a bylo se vskutku na co dívat a poslouchat. Všichni žáci měli trochu trému, ale nakonec své vystoupení zvládli na výbornou. Ohodnotit nejlepší výkony bylo velmi těžké, a proto se porota usnesla, že odmění každého účastníka soutěže věcnou cenou a diplomem za účast v soutěži. Samozřejmě, že nechybělo ani vyhlášení nejúspěšnějších talentů z každého oddělení ŠD. Z I. oddělení se mohl pyšnit titulem Talent školy Jan Chytka (2. roč.) s disciplínou cvičení s využití tyče a v II. oddělení si právem zasloužila titul žačka Karolína Zifčáková (5. roč.) ve hře na piáno se skladbou Turecký pochod od W. A Mozarta.