Strašáci a strašidla ze všech koutů světa – ŠD

Fotogalerie » Školní rok 2018/2019 » Strašáci a strašidla ze všech koutů světa – ŠD

Strašáci a strašidla ze všech koutů světa – ŠD

Ani jsme se nenadáli a máme tu konec října. S tímto měsícem je spojen svátek Halloween, který je velmi oblíbený především u dětí. V uplynulých dnech se v naší školní družině vytvářeli Strašáci a strašidla ze všech koutů světa. Podzim sám o sobě nabízí řadu zajímavých témat, ale i přírodního materiálu. Poté už stačí jen popustit uzdu dětské fantazii, a když se k tomu přidá vskutku nevídaná nápaditost některých dětí naší školy, vzniknou opravdu nádherné výtvory, kterými jsme si vyzdobili chodbu a zahradu naší školy. Odměnili jsme se vlastnoručně upečenými Prsty zlé čarodějnice a i přesto, že vypadaly nevábně, nenašel se nikdo, kdo by neochutnal. Děkujeme paní Jindřišce Hrbáčkové za květiny do podzimního aranžmá.